moderní kaligrafie

Lektorka: Tereza Floriánová

.Jestli jste už psaní brushpenem zkoušeli a pořád nejste spokojení s výsledkem, tak bude tenhle kurz přesně pro vás. Dozvíte se, co změnit, aby byl výsledek lepší než dřív. Na kurzu dostanete speciální fixy, blok na trénink a kaligrafickou písanku, která vám umožní pokračovat v nácviku i doma.

doba trvání: 3 hodiny
Kapacita: 12 osob
Cena: 1100 Kč
pro začátečníky i mírně pokročilé

12:00
přednáškový sál Dačického domu

dačického dům

O lektorce

Tereza je kaligrafka a grafička, která tvoří, vyučuje a propaguje kaligrafii pod svou značkou Psaní je hraní.

„Stejně jako vám, i mě na začátku připadalo vše moc složité. Nevěděla jsem si rady s výběrem psacích potřeb, neznala jsem techniku a vše se učila z videí na internetu a napodobovala styl ostatních. I kvůli tomu byla moje cesta ke kaligrafii klikatá a dlouhá. Ale zamilovala jsem se do ní a teď se soustředím na její rozšíření mezi všechny, co chtějí také umět krasopsát. Od začátku roku 2018 pořádám kurzy moderní kaligrafie a podle ohlasů se mi zatím daří kaligrafii učit jednoduše a zábavně. A to je vlastně i moje hlavní životní motto,“ říká.

jak na rezervace

Kapacita kurzu je velmi omezená, proto doporučuji zajistit si místo předem. Stačí zadat potřebné údaje do rezervačního systému a vzápětí vám přijde zpráva s údaji o platbě. Místo bude vaše ve chvíli, kdy kurz zaplatíte. Pokud to neuděláte do dvou týdnů, pak vaše rezervace propadá. Storno je možné nejpozději dva týdny před datem konání kurzu, později už platbu nevracíme. Na kurz ale místo sebe můžete poslat náhradníka!

minulý ročník

Chcete se podívat, jak to vypadalo na kurzu moderní kaligrafie v roce 2022?