psaní pro web

Lektorka: Martina Vašíčková

Kurz je určen všem, kdo se chtějí naučit vytvářet kvalitní texty pro webové stránky a sociální sítě tak, aby upoutaly uživatele a usnadnily mu jejich čtení. Internet je dnes jedním z hlavních nástrojů firemní komunikace, je nezbytný pro živnostníky i blogery. Ti všichni si potřebují osvojit zásady efektivního psaní pro web.

Dačického dům

velký ateliér

O kurzu

  Interaktivní kurz je zaměřen na osvojení specifických dovedností, které potřebuje každý autor píšící pro web. Vysvětlí, jak se lidé na internetu chovají, co a jakým způsobem čtou a jaké to klade nároky na vlastnosti dobrého internetového textu.
  Seznámíte se se zásadami, které je potřeba dodržovat, aby byl článek atraktivní jak pro čtenáře, tak pro vyhledávače. To vše praktickou a zábavnou formou při práci se skutečnými webovými stránkami.

   3 hodiny
  500 korun

  O lektorce

  Martina je ředitelka Akademie ČTK, vzdělávací instituce národní tiskové agentury. V ČTK pracuje od roku 2001, působila jako redaktorka v domácí, od roku 2004 v zahraniční redakci. Byla zpravodajkou v Rusku a zemích bývalého sovětského bloku, poté žila v Bruselu. Působí také jako mluvčí ČTK a lektorka kurzů, v nichž se zaměřuje zejména na sociální sítě, mediální výchovu a základy žurnalistiky.