Tvůrčí psaní

Lektorka: Markéta Pilátová

Dnes píšeme pořád. Maily, statusy na sociálních sítích, smsky, zprávy na whatsapu – ale co když byste rádi napsali báseň, povídku, dětskou knížku nebo román? Chcete vědět, jak na to? Kurzem vás provede známá spisovatelka Markéta Pilátová, která vám z vlastní zkušenosti poradí, jak dostat všechny nápady z hlavy na papír a dát jim tvar a smysl.

barvířův dům

O kurzu

  V dílně tvůrčího psaní se zbavíte strachu z bílé stránky, naučíte se jak začít a jak poznat, kdy skončit. Objevíte příběhy tam, kde byste je nečekali a naučíte se, jak je vyprávět ostatním.
  V tvůrčím prostředí Barvířova domu bude lehké hledat insipiraci a jméno lektorky je zárukou, že její rady jsou odzkoušené praxí a fungují!

   

  Pro začátečníky i mírně pokročilé
  3 hodiny
  1500 korun

  O lektorce

  Markéta Pilátová je spisovatelka, novinářka, překladatelka a hispanistka, autorka skoro dvou desítek knih pro dospělé i pro děti. Debutovala v roce 2007 románem Žluté oči vedou domů, za který byla nominována na cenu Magnesia Litera. Nejspíš znáte i její další romány Má nejmilejší kniha, Senzibil, S Baťou v džungli nebo Tsunami Blues. Intenzivně se věnuje také tvorbě pro děti, její knihy byly přeloženy do 12 jazyků.