Základy akvarelu

Lektorka: Lucie Bílková

V kurzu prozkoumáme základní typy akvarelových barev a typy inkoustů. Ukážeme si specifika kreslení akvarelovou pastelkou a malby akvarelem a inkoustem. V praktické části si vyzkoušíme relaxační akvarelovou techniku (rozpíjení a vrstvení barev) a následně si podle vzoru namalujeme obrázek. Workshop je určený pro všechny kreativní a tvořivé duše, který chtějí zažít kouzlo akvarelu.

doba trvání: 2,5 hodiny
Kapacita: 12 osob
Cena: 750 Kč
pro začátečníky

dačického dům

O lektorce

Jmenuji se Lucie Bílková a jsem grafik a lektor grafického designu a typografie na střední umělecké škole. Miluji volné grafické techniky, kaligrafii a práci s papírem. Věřím, že tvořit a kreslit může každý.

jak na rezervace

Kapacita kurzu je velmi omezená, proto doporučuji zajistit si místo předem. Stačí zadat potřebné údaje do rezervačního systému a vzápětí vám přijde zpráva s údaji o platbě. Místo bude vaše ve chvíli, kdy kurz zaplatíte. Pokud to neuděláte do dvou týdnů, pak vaše rezervace propadá. Storno je možné nejpozději dva týdny před datem konání kurzu, později už platbu nevracíme. Na kurz ale místo sebe můžete poslat náhradníka!